W lewo
W prawo
 • Obrazek

  SEOpol - Zostań władcą Internetu !

 • Obrazek

  Już 300 zadowolonych klientów - Dołacz do nich

 • Obrazek

  Pozychonowanie za darmo? Tylko u nas, już od lat

 • Obrazek

  W naszym panelu sprawdzisz pozycje oraz statystyki swojej strony

 • Obrazek

  Tylko z nami proces pozycjonowania jest przyjemny dla obu stron

Pomoc


Co to jest pozycjonowanianie?
Pozycjonowanie to rodzaj reklamy. Wraz z linkami sponsorowanymi jest, najskuteczniejszą metodą pomocji witryn. Pozycjonowanie stron to zestaw czynności mających na celu umieszczenie serwisu www na jak najwyższych pozycjach w wyszukiwarce na wybrane frazy. Pozycjonowanie jest procesem ciągłym
Czy pozycjonowanie wymaga modyfikacji mojej strony oraz czy konieczny jest dostęp FTP/sFTP ?
Niekoniecznie. Przy rozpoczynaniu procesu pozycjonowania sprawdzamy czy Pastwa strona wymaga przeprowadzenia zmian. Czsto Pastwa strony są juz przygotowane przez twórców pod pozycjonowanie wtedy nie trzeba nic modyfikować. Jeli jednak Państwa strona wymaga poprawek, a z jakichkolwiek przyczyn nie chcą Państwo podać danych do serwera poczynimy wszelkie starania aby poinstruować jak zrobić to samemu.
W jakich wyszukiwarkach opaca się by widocznym?
Istnieje cała gama wyszukiwarek, Google, Bing, Yahoo, Netsprint i inne. W Polsce liczy się tylko jedna - Google. Na dzien dzisiejszy uzywa jej ponad 95% polskich internautów. Czsto padają pytania czy warto pozycjonować pod Onet i WP? Od jakiegoś czasu Onet korzysta z silnika Google (tego pod który pozycjonujemy Pastwa strony), WP zaś wcia używa silnika Netsprint posiadajc tym samym 0.54% rynku. Udział poszczególnych wyszukiwarek na polskim rynku można na bieżąco minitorować na stronie www.ranking.pl
Czy pozycjonowanie jest tanie?
Tak! Prócz tego ze pozycjonowanie jest tak skuteczne to jeszcze jest najtaszą form reklamy. Wypozycjonowane serwisy są ogldane przez setki / tysiące osób dziennie. Co więcej osoby te są zainteresowane Pastwa produktem, świadomie wpisały w okno wyszukiwarki interesujc ich frazą, co czyni ich z góry potencjalnymi klientami. Prosz sobie wyobrazić jak wyglda porównanie pozucjonowania z np. rozdawaniem ulotek na ulicy:
Ulotki Pozycjonowanie
Koszt Dobrej jakości ulotki to ok. 400zł netto za 10 000szt. + koszt samego ich rozprowadzania. Już od 50 zł netto za miesic.
Klient Klient przypadkowy z ulicy. Zdecydowana większość wyrzuca ulotki zanim je przeczyta. Klient świadomie zainteresowany tematyką Pastwa witryny. Znalazł dokładnie to czego potrzebował.
Zasięg Zasięg lokalny, jednego miasta, jednej dzielincy Zasig pozycjonowania to cały świat, wszędzie tam gdzie jest internet. Daje to nieograniczone pole do rozwoju.
Jaki jest czas trwania umowy?
Minimalny czas trwania umowy to 12 miesiecy.
Ktory adres lepiej pozycjonowa z WWW czy bez?
W zasadzie jest to bez różnicy, ważne aby zachowa konsekwencje.
Co to jest PageRank i co on oznacza?
PageRank – metoda nadawania indeksowanym stronom internetowym określonej wartości liczbowej, oznaczającej jej jakość. Algorytm PageRank jest wykorzystywany przez popularną wyszukiwarkę internetową Google. Został opracowany przez założycieli firmy Google Larry'ego Page'a i Sergeya Brina podczas ich studiów na Uniwersytecie Stanforda w 1998 roku. Nazwa algorytmu pochodzi nie od angielskiego wyrazu określającego stronę (ang. page), lecz od nazwiska twórcy, czyli Larry'ego Page'a. Wynik PageRank pokazywany jest jako jedna z opcji dostępnych w pasku narzędziowym Google, sprawdzać można go również w wielu serwisach niezależnych.
W jaki sposb mogę rozpocząć pozycjonowanie mojego serwisu?
Najlepiej zadzwonić do nas, lub wysał email. Podać adres swojej strony oraz proponowane sowa/frazy kluczowe. Warto rwnież zadać wszelkie nurtujce Pastwa pytania. Nastpnie po przeanalizowaniu wszystkich danych kontaktujemy się z Państwem i uzgadniamy szczegóły. Jeli decydują si Pastwo na podpisanie umowy przesyłamy również jej wzór do zapoznania się. Natomiast jeśli decydują się Państwo na pozycjonowanie czasowe, rozpoczynamy pracę natychmiast po zaksięgowaniu przelewu.
W jaki sposb mogę sprawdzić skuteczność pozycjonowania?
Sposobw jest kilka. Najprościej odwiedzić Google, wpisać pozycjonowane przez nas frazy i sprawdzi na której są pozycji. Dla kadego naszego klienta system SEOpol robi to codziennie za Pastwa, zapamiętująć historię pozycji oraz generująć szczegółowe wykresy. Kolejnym sposobem na sprawdzenie skuteczności pozyjonowania to analiza statystyk odwiedzalnoci Pastwa witryny, np. poprzez system Google Analytics. Statystyki te pozwalają na generowanie bardzo dokładnych raportów o tym kto, skąd i ile czasu spdził na Pastwa stronie. Dla kadego zainteresowanego klienta oferujemy nieodpłatnie pomoc przy zainstalowaniu tego systemu. Ostatecznym i docelowym sposobem sprawdzenia skuteczności naszych usług jest prównanie liczby odebranych przez Pastwa telefonów, ilości przychodzących emaili, iloci sprzedanych towarw i usug a za czym idzie Pastwa zysków!
Jak rozliczana jest usuga pozycjonowania?
Nasze usługi rozliczane sa na podstawie Faktur Vat według warunków ustalonych w umowie na koniec kadego okresu rozliczniowego. Co wicęj umowa gwarantuje płatnść tylko za efekt co oznacza, że jeżeli Państwa strona była pod daną frazą w TOP10 tylko 3 tygodnie w miesiącu to kwota do zapłaty jest pomniejszona o 25%. Jeli pozycjonujemy Pastwa stronę na zasadach pozycjonowania czasowego, wtedy rozliczenie następuje na podstawie Faktury Vat na początku każdego okresu rozliczeniowego. Kwota ta jest stała i wynosi 50 netto za kadą frazę. Patrz Promocje.
Czy mogę modyfikować moją stronę w trakcie pozycjonowania?
Tak oczywiście, jednak zalecamy aby wszelkie modyfikacje były z nami konsultowane, aby zapobiec nieprzewidzianym spadkom pozycji.
Moja strona nie jest po Polsku lub chcę pozycjonować na zagranicznych wyszukiwarkach, czy mogę ją pozycjonowa w SEOpol ?
Tak. Mamy doświadczenie w pozycjonowaniu zagranicznych serwisw. Oczywicie zajmiemy się Państwa stroną.

Nasi Klienci

Klineci